צור קשר

13 + 8 =

שאלות ותשובות

 

למה דווקא שהם ציפויים תעשייתיים?

ניסיון רב שנים: צוות החברה, בראשותו של צור בר-אל, הינו בעל ניסיון רב שנים בתחום האיטום, הציפוי והשיקום של מבנים ותשתיות בקרב החברות המובילות בישראל.

One Stop Shop: לחברת שהם ציפויים תעשייתיים סל רחב ומגוון של מוצרים ושירותים בתחום האיטום, הציפוי והשיקום של מבנים ותשתיות.

פתרונות מותאמי לקוח: שהם ציפויים תעשייתיים ערוכה לספק לכל לקוח פתרונות איטום, ציפוי ושיקום ייחודיים התפורים בדיוק למידותיו ולצרכיו.

שימוש בחומרים איכותיים: שהם ציפויים תעשייתיים עושה שימוש במסגרת עבודותיה בחומרים האיכותיים והמתקדמים ביותר הקיימים בשוק. כלל המוצרים נושאים את תווי התקן המחמירים ביותר הקיימים בשוק.

יחס אישי: צוותי העבודה וההנהלה של שהם ציפויים תעשייתיים מעורים ומעורבים בכל פרויקט של החברה עד הפרט הקטן ביותר, וזמינים כל העת לענות על שאלות ובקשות של לקוחות החברה.

באילו חומרים עושה שהם ציפויים תעשייתיים שימוש במהלך עבודתה?

חברת שהם ציפויים תעשייתיים עושה שימוש במסגרת עבודותיה בחומרים האיכותיים והמתקדמים ביותר הקיימים בשוק. כלל המוצרים נושאים את תווי התקן המחמירים ביותר הקיימים בשוק העולמי. שהם ציפויים תעשייתיים נמצאת כל הזמן עם היד על הדופק, ומתעדכנת בשיטות ובחומרים חדשים המיוצרים ברחבי העולם, כדי למקסם את איכות העבודה המבוצעת עבור לקוחותיה.

מהו ציפוי תעשייתי?

ציפויים תעשייתיים הינם מערכות הגנה על מתקנים, מבנים ותשתיות מפני בלאי, שחיקה, תנאי עומס תעשייתי כבד ופגעי מזג האוויר. הציפויים התעשייתיים מיושמים דרך תהליכי צביעה ו/או יציקה ומספקים למתקנים, למבנים ולתשתיות הגנה כימית, מכאנית ועמידות לאורך זמן. ציפויים תעשייתיים מסייעים לחברה לחדש ולשקם את סביבת העבודה שלה ומתאימים אותה לעומסים ולאילוצים קיימים.

איזו סוגי איטום מבצעת שהם ציפויים תעשייתיים?

שהם ציפויים תעשייתיים מבצעת את כל סוגי האיטום הקיימים לכלל סוגי המבנים והתשתיות. החברה מתמקדת בתחום האיטום החכם, המשלב בתהליך העבודה מערכות איטום חכמות ורב שכבתיות . מערכות אלו מבוססות על חומרים מוגמשים בעלי אורך חיים רב, המעניקות הגנה מקסימאלית בפני מים, שמנים ואדי גזים.

מהי תחזוקה תעשייתית?

מבנים תעשייתיים, יהא זה מפעל פטרוכימי, בית זיקוק, או מפעל הייטק, מכילים מגוון רחב של מבנים ותשתיות הדורשים תשומת לב מבנית ותחזוקתית מסביב לשעון. העבודה הרציפה במסגרתם, פגעי מזג האוויר, חלוף הזמן והבלאי המתמיד, עשויים בסופו של יום להביא לפגיעה בחווית העבודה ובאיכות תוצריו של הארגון. חברת שהם ציפויים תעשייתיים מפעילה מערך תיקונים ותחזוקה תעשייתית שוטפת הכולל שיקום, צביעה, שיפוץ ותיקון, במתקני ומפעלי התעשייה של החברות המובילות בישראל.

האם פעולות האיטום, הציפוי והשיקום מחייבות שיבוש ועצירה של העבודה לאורך זמן?

בהחלט לא. חברת שהם ציפויים תעשייתיים פועלת לסיום עבודותיה בזמן הקצר ביותר האפשרי. במסגרת העבודה שלנו, אנו משתמשים בחומרים חכמים, מתקדמים ומהירי ייבוש, המגיעים לחוזקים גבוהים תוך פרקי זמן קצרים, ומאפשרים חזרה מהירה לעבודה במתקני הלקוח.

האם שהם ציפויים מעניקה פתרונות למניעת עובש בקירות מבנים?

בהחלט כן. לחברת שהם ציפויים תעשייתיים שורת פתרונות למניעה של עובש בקירות מבנים, יהו אלו מפעלים תעשייתיים, בתי מגורים או בנייני משרדים. הפתרונות למניעת עובש בקירות מבנים מתבססים על תהליך עבודה המשלב חומרים חכמים בעלי תוספים אנטי בקטריאליים מונעי עובש.

מהי עבודה בגבהים?

שורה של פתרונות לטיפול במתקנים מתכתיים ומבני בטון, הדורשים התקנות ועבודות אטימה ושיפוץ בגובה רב. חברת שהם ציפויים תעשייתיים מבצעת שורה רחבה של עבודות איטום, ציפוי ושיקום של מבנים ותשתיות בגובה רב, תוך שימוש בטכניקות עבודה המשלבות עזרים טכניים וציוד חדיש.

מהו ציפוי רצפה?

ציפוי הרצפה נחשב לחלק מהותי בתרבות מפעלית ששמה דגש על סביבת עבודה נקייה. מערכת הציפוי מתבססת בעיקרה על מס' שכבות המורכבות משכבת יסוד, מקשר (פריימר), שכבת בסיס ושכבה עליונה (סילינג). עם גמר תהליך התמצקותו של הציפוי יש ביכולתו להקנות לרצפת בטון פשוטה מראה אסתטי ומרהיב, כמשטח אחיד וללא תפרים, בכל גוון וטקסטורה (מרקם). מערכת הציפוי משמשת כתחליף לאריחי טרצו, קרמיקה ואחרים, והיא עמידה בפני שחיקה ונגיפה של כלים ומשאות כבדים, כאשר חוזקה המכאני הוא עד פי 6 מזה של בטון. הציפוי עמיד בפני כימיקלים וחומרים פעילי שטח מכל סוג שהוא – וזאת על פי התאמה מראש, והוא אטום לחלוטין בפני מעבר של נוזלים וגזים.

דילוג לתוכן